Відбувся ХVІІ Міжнародний конкурс з українознавства, який проводиться з метою відстоювання українських національних цінностей, збереження та утвердження національної ідентичності, дослідження актуальних аспектів національної безпеки України, осмислення й збереження національної героїки.

Щорічно учнівська молодь з усіх куточків світу представляє на розгляд журі науково-дослідницькі проєкти з українознавства.

ВІТАЄМО – ученицю 9 класу Ірпінського гуманітарного ліцею “Лінгвіст” , членкиню Ірпінського територіального відділення МАН України Ніку БОЙЧЕНКО, яка виборола ІІ місце у конкурсі.

Дякуємо учительці Ліцею Ліні ВИШНЕВСЬКІЙ за підготовку учениці до участі у конкурсі, залучення учнівської молоді до пізнання України й українського світу через індивідуально-пошукові форми, розвиток інтелектуального потенціалу учнів на засадах українознавства.