![](https://school12.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/9/2024/02/1684715790_goodacity_blago.jpg)
Адміністрація Ірпінського гуманітарного ліцею “Лінгвіст” імені Заріфи Алієвої щиро дякує усім батькам і учням нашого навчального закладу за активну участь у благодійній гуманітарній допомозі військовому батальйону “Гроза” – бригаді оперативного призначення НГУ “Буревій”.
Шановні педагоги, батьки, дорогі діти! Бійці батальйону висловили щиру вдячність усім причетним до даної благословенної акції.
Творімо добро! Слава Україні! Героям Слава!
![](https://school12.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/9/2024/02/Фото1-1-1024x776.jpg)
![](https://school12.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/9/2024/02/Фото2-1-1024x766.jpg)