Наказом Міністерства освіти і науки України від 24 жовтня 2023 року №1298 «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2022-2023 навчального року» учениці 11-А класу Дарині Йосипенко призначено стипендію Кабінету Міністрів України!!!
Адміністрація та педагогічний колектив ліцею «Лінгвіст» імені Заріфи Алієвої вітає з цією заслуженою винагородою не лише ученицю, а й її вчительку української мови та літератури Галаган Олену Дмитрівну. Дякуємо батькам Даринки за чудове виховання та підтримку своєї дитини! Щороку учениця бере активну участь в учнівських олімпіадах, виборюючи перші та призові місця і є активним громадським діячем міста! Віримо, що і надалі Дарина буде з таким же успіхом брати нові висоти, реалізовувати усі свої плани та мрії!!!