Упродовж вересня – листопада учні нашої школи взяли активну участь в онлайн-олімпіадах «Всеосвіта Осінь – 2021». Метою проведення олімпіад є активізація пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань і закріплення вивченого матеріалу.

Учитель школи, Гранчак Анна Андріївна, організувала проведення Всеукраїнської дистанційної олімпіади, продемонструвавши педагогічну майстерність та високий рівень творчого підходу до вирішення складних завдань. За активну участь заклад отримав лист-подяку, а усі учні – особливі нагородні документи. Участь в онлайн-олімпіадах – ще одна можливість для наших дітей проявити себе, перевірити набуті знанні та отримати новий досвід!

Адміністрація школи висловлює щиру подяку вчителю англійської мови, Гранчак Анні Андріївні, за виявлення високого рівня професійної майстерності.