У рамках програми “Вчителі без кордонів”, започаткованої вчителями з різних країн,  відбувся перший онлайн-урок з країнознавства, який провів учитель з Нідерландів пан Jan.

Наші учні дізналися багато нових фактів про освіту та традиції в цій країні, поповнили словниковий запас, вивчили нові ідіоми, пройшли тестування та отримали високі бали. Координатором цього проєкту є вчитель німецької та англійської мови нашої школи  Олійник Н.О. , яка проводитиме в майбутньому урок – знайомство з Україною для учнів із Франції.  А наступного тижня учні нашої школи матимуть нагоду отримати додатковий матеріал та почути цікаві факти від учителя з Англії.

Такі уроки -це прекрасна можливість для учнів отримувати знання, вдосконалювати англійську мову, підготуватися до  ЗНО.