Учні Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої взяли участь у Новорічному конкурсі для дітей шкіл України “UKRAINIAN NEW YEAR AND CHRISTMAS TRADITIONS”від видавництва NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING та компанії ЛІНГВІСТ. Завданням конкурсу було підготувати відео-проєкт про традиції святкування Нового року та Різдва в Україні. Учні 8-В класу (Благодушко Людмила, Желясков Сергій, Корявка Дар’я) під керівництвом вчителя англійської мови Крилач Юлії Анатоліївни доклали багато зусиль та створили чудовий відеоролик. Організаторами було переглянуто понад 150 конкурсних робіт.

У категорії “5-8класи” серед трьох класів-переможців наша команда виборола перше місце!

Роботу переможців можна переглянути нижче.