12.06.2020 в рамках GoCamp Inspirational Talks відбулася онлайн-зустріч з волонтером GoCamp 2019 – João Batista Schnorr, filmmaker from Brazil!

Олійник Н. О., учитель Ірпінської  спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів N12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої  та 17 учнів 8-10 класів, 12 червня взяли участь у спілкуванні  з учителями та учнями Бразилії.

Тема зустрічі: “Educate. Explore. Enjoy. ” ( Вчись. Досліджуй. Насолоджуйся.)
     Учні та вчителі України мали змогу поставити запитання  João Batista Schnorr про його країну Бразилію, традиції та свята цієї країни, а також про освіту та захоплення молоді. У планах у João Batista Schnorr вернутися в Україну після пандемії, бо, з його слів, наша країна  заволоділа його серцем.