26.05.2020  відбувся щорічний  міжнародний саміт , який проводив The Varkey Foundation (Фонд Varkey –  глобальний благодійний фонд, орієнтований на вдосконалення стандартів освіти для дітей з обмеженими можливостями  і який   співпрацює з різними основними глобальними організаціями, включаючи ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ та Глобальну ініціативу Клінтона. У 2013 році він запустив Глобальний форум освіти та навичок – щорічний саміт з питань освіти, присвячений задоволенню світових освітніх потреб. Учитель Ірпінської СЗОШ 12 І-ІІІ ст. з вивченням іноземних мов ( школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Олійник Н.О. висвітила на саміті питання «Дистанційне навчання. Переваги і труднощі». На воркшопах разом з нею 106 вчителів з різних країн світу обмінялись досвідом викладання під час карантину,  поділились своїми власними наробками для онлайн-уроків. The Varkey Foundation показав, що вчитель –  це мудрий наставник, старший друг, порадник, професіонал, який завжди готов чесно і самовіддано нести знання.