Сьогодні майже неможливо уявити наше життя без застосування інформаційних технологій. Мережа Інтернет сповнена можливостями для різнобічного розвитку та навчання упродовж усього життя. Та, незважаючи на беззаперечну користь, всесвітня мережа сповнена прихованими загрозами. Для того, аби захистити наймолодших користувачів Інтернету, з 2004 року кожного другого вівторка лютого в світі проводять заходи до Дня безпечного Інтернету. Щороку вчителі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої у цей день проводять комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності дітей з питань безпечного користування мережею Інтернет.
     11 лютого 2020 року учні школи взяли участь у всеукраїнському онлайн-уроці, на якому розглядалися питання безпечного користування популярними соціальними мережами, розглянули проблеми фішингу та кібербулінгу і визначили шляхи та методи їх розпізнавання, попередження та подолання. Учасники уроку успішно засвоїли матеріал,  що було підтверджено на фінальному тестуванні, та отримали сертифікати учасників онлайн уроку. За проведення та активну участь в онлайн уроці з нагоди Дня безпечного Інтернету навчальний заклад та вчитель інформатики Мельник Ю. В. були нагороджені відповідними сертифікатами. Сподіваємося, що набуті знання допоможуть учням зробити їх користування мережею Інтернет більш корисним та безпечним!