26.03.2020 року  проведено онлайн засідання журі ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» у номінаціях «Модель бібліотеки  Нової української школи», «Медіакультура в бібліотечному просторі», «Бібліотека – територія читання».

Місто Ірпінь гідно представила і виборола почесне звання лауреата Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека -2020» у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі» – Костєва Алла Михайлівна, завідувач бібліотеки Ірпінської спеціалізованої   загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області.

Щиро вітаємо ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА – 2020»  з вагомим  результатом і бажаємо подальших успіхів, звершень та перемог!