10 лютого 2020 року, у нашій школі була проведена педрада. Заступник директора з іноземних мов Арбузіна Л.В. підготувала доповідь на тему: “Діяльність учителів іноземних мов в інноваційному режимі з використанням сучасних педагогічних технологій, моніторингових досліджень, участь в міжнародних проектах”.

Учителі іноземних мов Крилач Ю.А., Олійник Н.О. та Курносов В.Я. поділилися досвідом застосуваннями інноваційних технологій на уроках англійської мови. Олійник Н.О. продемонструвала свою роботу з проектної діяльності.

Заступник директора Давиденко Т.Ю. доповіла про створення сприятливого інформаційного середовища для розвитку здібностей та обдарувань учнів. ЇЇ виступ доповнили Гондзя Леся Вікторівна та Васильченко Галина Костянтинівна, які поділилися досвідом своєї роботи.

Рішення педради було прийнято одноголосно.